KDMS navrhuje na kandidátku KDH svojho predsedu Radovana Gondžúra

(BRATISLAVA, 8. 9. 2015)

KDMS navrhlo na kandidátku KDH v budúcoročných parlamentných voľbách svojho predsedu Radovana Gondžúra. Je to príležitosť pre mladých mať svojho zástupcu v parlamente. Svoj záujem uchádzať sa o miesto na kandidátnej listine KDH potvrdil na plánovaco-strategickom stretnutí vo Viničnom, po tom, čo bol oficiálne navrhnutý predsedníctvom KDMS. Ako sám uviedol, túto príležitosť vníma ako „šancu uľahčiť život mladých na Slovensku a napomôcť k zvýšeniu ich záujmu o politické dianie. Slovensko nesmie upadať do čoraz silnejších rúk tých, ktorým ide o plnenie vlastných záujmov. Mladí sú ohromnou silou, ktorá môže zvrátiť tento trend.

Svoje programové priority predstaví počas jesene, avšak už teraz prezradil, že jednou z nich bude dostupné bývanie pre mladých. „Slovensko má šikovných a ambicióznych mladých ľudí, avšak k tomu, aby sa osamostatnili a rozbehli do života, potrebujú nielen prácu ale aj, „obyčajnému smrteľníkovi“, dostupné bývanie.“

Táto výzva, ktorej čelíme ako KDMS, je zároveň príležitosťou pre mladých ľudí z celého Slovenska nájsť v Radovanovi svojho zástupcu v parlamente.

Budeme radi, ak sa KDMS spolu s priateľmi v regiónoch zapojí do tejto snahy v rámci vlastných možností a schopností. Pozývame vás k tomu. Budúcnosť Slovenska sme predsa my.

You may also like...

1 Response

  1. 28. októbra 2015

    […] schválenie kandidátnej listiny do nadchádzajúcich parlamentných volieb. Ako sme vás už skôr informovali, KDMS navrhlo za kandidáta svojho predsedu. V sobotu bol tento návrh prijatý – Radovan […]