KDMS odporúča: DEŇ RODINY, 16. máj 2009

Sobotné popoludnie 16. mája sa stane na Námestí SNP v Bratislave miestom stretnutia rodín z celého Slovenska. Hlavné mesto SR Bratislava, Bratislavské kultúrne a informačné stredisko a takmer 20 subjektov, medzi ktorými sú najmä občianske združenia zamerané na rodinu a mládež, pripravujú na sobotu 16. mája 2009 veľké verejné podujatie Deň rodiny alebo Family Day 2009.

Popoludnie bude plné hier a zábavy, deti budú mať možnosť vyskúšať si rôzne tvorivé aktivity a zmerať si sily v netradičných súťažiach. Pre mladých bude pripravená primeranú dávka hudby a zábavy. V hlavnom programe vystúpia súrodenci Jendruchovci, Mária Podhradská a Richard Čanaky, Close Harmony Friends, Festa Beng a Peter Cmorík.
eRko ti teraz dáva možnosť zapojiť sa ako dobrovoľník do tímu Family Day: „Budeme stanovať (obývať jeden stan) a v ňom sa venovať deťom, napríklad výtvarnými činnosťami (vytvárať sochu rodiny z novinových gúl?), výrobou darčekov a pod – nápady sú vítané.“ Svoj záujem môžeš prejaviť na pepo@erko.sk.
A nezabudnite – 15. máj je medzinárodný deň rodiny.

Viac info nahttp://www.denrodiny.sk/

You may also like...