Predsedníctvo KDMS

Súčasné predsedníctvo (2016 – 2018) 

 

Súčasné predsedníctvo pôsobí od XVII. Snemu KDMS, ktorý sa uskutočnil 12. novembra 2016 v Bratislave. Zostava pod vedením Martina Trúchlika nahradila predsedníctvo, ktoré viedol Radovan Gondžúr pôsobiaci vo funkcii predsedu od apríla 2015 do júna 2016.

 

Martin Trúchlik – predseda KDMS

Martin Trúchilk

Martin sa narodil v Považskej Bystrici a detstvo prežil na vidieku【中古】【1年保証】【美品】 FUJIFILM デジタルカメラ FinePix HS30 EXR. Srdcom sedliak z dedinky Veľké Rovnéhttp://www.telecombooksblog.com, ktorá leží na hranici Horného Považia a Kysúcインバーター発電機 EDG-900 発電機 インバーター ガソリンエンジン ナカトミ 発電機ガソリンエンジン 発電機ナカトミ インバーターガソリンエンジン ガソリンエンジン発電機 ナカトミ発電機 ガソ. Vzdelaním technikフローラコロナ ジェムエリクシール 20本セット 各15ml 日本国内正規品 【】【 フローラコロナ flora corona / フラワーエッセンス / ハワイ フラワーエッセンス / アロマ 癒し, ktorý v súčastnosti pracuje ako špecialista v oblasti IT『ペット サークル F80L メッシュB』日本製 木製 ペットサークル 大型犬 サークル. Aktuálne žije v Bratislave a okrem práce sa rád vo voľnom čase venuje rodine【 ワーキングテーブル2型 NWT2A 】 【 厨房器具 製菓道具 おしゃれ 飲食店 】, priateľom či dobrovoľníckym aktivitámスマホエントリーでP10倍7/29(土)09:59迄チェスト 【ルージュ 150ローチェスト】幅148.5cm 木製 国産 洋服収納 底板厚9mm 丈夫. Rád chodí do prírodyクロケット&ジョーンズ ハンドグレード ストレートチップ ロンズデール ブラック(CROCKETT&JONES LONSDALE BLACK CALF), športuje alebo číta knihy★送料無料★CASIO◆クォーツ腕時計/オシアナス/アナログ/–/BLK/箱有/コマ有/中古【中古】【服飾雑貨他】.

 

Miroslav Dragun – podpredseda pre regionálne vzťahy

Miroslav Dragun

Založil spolu so svojimi priateľmi v roku 2010 mimovládnu organizáciu Nie ropovodu cez Žitný ostrov a rozbehol jednu z najúspešnejších environmentálnych petícií a kampaní na Slovensku proti výstavbe ropovodu cez Žitný ostrov a BratislavuStevie May Leonard Mini Smock Dress ドレス ワンピース. Tejto téme sa venuje do dnešného dňa. Od roku 2012 sa aktívne angažuje v komunálnej politike ako analytik. Od roku 2014 taktiež pôsobi ako poradca podpredsedu Bratislavského samosprávneho kraja a poradca viacerých bratislavských komunálnych politikov. V minulosti pracovne pôsobil v súkromnom sektore, na ministerstve životného prostredia a taktiež v Bratislavskej vodárenskej spoločnosti. Medzi jeho záľuby patrí šport, príroda a rodina.

Slavomír Grekorík – podpredseda pre zahraničné vzťahy

Slavomír je hrdý Levočan ktorý v roku 2013 pomáhal v meste vytvoriť mládežnícky parlament kde neskôr pôsobil ako predseda a v súčastnosti je jeho koordinátor. Je pravidelným delegátom na medzinárodných podujatiach. Má skúsenosti so zastupovaním Slovenska na európskych konferenciách mládeže. To čo robí ho napĺňa a okrem toho ho baví aj skauting a s tým spojená turistika alebo tiež folklór a história. V súčastnosti študuje na Fakulte Manažmentu Univerzity Komenského a v budúcnosti by chcel podnikať.

Ján Rozkoš – podpredseda pre projektové riadenie

jan.rozkos@kdms.sk

Katarína Hudáková- členka predsedníctva

katka

Katka pochádza z Rožňavy v súčasnej dobe je študentkou UKF v Nitre na Pedagogickej fakulte. V budúcnosti by sa chcela venovať deťom  predškolského alebo mladšieho školského veku. V minulosti pracovala na Rhodose, Krete a v Anglicku kde si vyskúšala aj manuálnu prácu. V roku 2016 kandidovala do NR SR za stranu KDH pretože sa nechce iba prizerať na súčasný stav na Slovensku. Medzi jej záľuby patrí čítanie kníh, cestovanie snowboarding, práca s deťmi a hlavne venovanie sa rodine. Pretože ako sama hovorí mať rodinu je vzácny dar a ten našla aj v KDMS. 

Daniel Šenkár – člen predsedníctva 

daniel.senkar@kdms.sk

Dano

Daniel pochádza z Bratislavy. Vyštudoval sociológiu a viacero rokov pracoval ako dobrovoľník v neziskovej organizácii venujúcej sa deťom a mládeži. Je spoluzakladateľom neziskovej organizácie Freestyle Factory zameranej na sprostredkovanie netradičných športov širšej komunite mladých ľudí. Momentálne pracuje ako projektový manažér v Nadácii Antona Tunegu. Vo svojom voľnom čase sa venuje športu, najmä lyžovaniu, hokeju a futbalu.

Martin Hodál – generálny sekretár

martin.hodal@kdms.sk

Martin pôvodom z Nitry, študoval na právnickej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. Súčasne tiež študoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde sa venoval odborom Hospodárska informatika a Účtovníctvo a audítorstvo. Náš generálny sekretár naberal pracovné skúsenosti v oblasti bankovníctva a advokácie, predtým stážoval na prokuratúre a v oblasti legislatívy. Teraz je pracuje ako asistent audítora v medzinárodne uznávanej spoločnosti. Vo svojom voľnom čase sa venuje športu, hudbe a knihám.