Poslanie a ciele

KDMS je organizáciou pre mladých, čiže aj pre Teba. Cieľom KDMS je rozvíjať Tvoje vzdelanie, záujem o politiku a Tvoju schopnosť meniť veci, ktoré sa okolo Teba dejú. Čo pre Teba vieme urobiť?

Jadrom našich aktivít je neformálne vzdelávanie. Vždy sa orientujeme na zaujímavé a aktuálne témy a diskusiami s kvalifikovanými hosťami sa snažíme vytvoriť priestor aj pre Teba. Snažíme sa Ti poskytnúť využiteľné informácie, ktoré len ťažko nájdeš v učebniciach alebo na webe.

Dôležitosť kladieme na spoluprácu so zahraničím ako aj na zastúpenie Slovenska doma i vo svete. Spolupráca so zahraničnými partnermi prostredníctvom rôznych podujatí nielen na Slovensku sú dôležitým prvkom nášho i Tvojho zvyšovania rozhľadu, skúseností a vedomostí.

Nezabúdame ani na teambuilding. Športom žijeme počas celého roka, futbal, bowling a open air aktivity sú často na programe dňa. Vrcholom nášho teambuildingu je tradičný festival na Ďumbieri s netradičným programom pod záštitou predsedu KDH.

Pre tých, ktorí chcú s nami kráčať aj ďalej, máme pripravené rôzne kampane, projekty a happeningové akcie. Voľby sú prostriedkom nášho odhodlania a úsilia zmeniť veci naším smerom.

O čo nám vlastne ide? V KDMS nám ide o právny a prosperujúci štát, kde vyhráva slušnosť nad vulgarizmom, pravda nad klamstvom, spravodlivosť nad zločinom. Chceme presadzovať spoločnosť, v ktorej má každý priestor na sebarealizáciu. Náš pohľad na veci verejné by sme v skratke zhodnotili KDMSáckymi 4S – Sloboda, Spravodlivosť, Solidarita, Subsidiarita.

 

…pomáhame mladým rásť! Už 25 rokov…

 

Pridaj sa k nám ešte dnes!セブ SEV FD3S RX-7 セブ エンジンチューナー SEVエンブレム付
【送料無料!】ホノミ漢方薬 ホノビエン錠deux 300錠×10個【剤盛堂薬品】【第2類医薬品】【4987474165311】【メール便・ネコポス不可】
„華のある知的な人…“ K18 ルベライト ダイヤモンド リング (トルマリン)【ピンキーリング対応可能】
ムッシーニ プレミアムバルサミコ50 イル・プリヴィレッジョ 50ml
★ポイント10倍(2017年度モデル)【日本製】【杉工場】Kiva15 ウォールナット?ウォールナット材?オイル仕上げのデスク幅1500×奥行650×高さ720mm)|エコ仕様|無垢材|天然木|学習机
ランデックスコートWS疎水剤B型 つや消し クリア パール3パーセント ナンバー38 15kg
エンゲージリング イエローゴールドk18 ダイヤモンド 大粒 一粒 指輪 婚約指輪 18金 リング ストレート ギフト プレゼント 贈り物
アイリスオーヤマ 強力ハイブリッド加湿器 SPK-1500-U (カテゴリー:家電>季節家電(冷暖房>空調)>除湿器>加湿器>空気清浄機>加湿器 )
http://www.treatment-of-hairloss.com
http://www.lhcconcerns.com