Zimná univerzita KDMS, NG a IUVEN

Začiatkom decembra  sa konala Prvá zimná univerzita v Bratislave, ktorá nám poslucháčom poskytla veľmi zaujímavé diskusie a workshopy na mnohé konkrétny témy súčasnej politiky  nezamestnanosti, rómskej otázky, politického marketingu a právneho štátu , ktoré nie je potrebné len diskutovať, ale hlavne hľadať možnosti ako riešiť konkrétne problémy čo bol aj jedným z cieľov tejto univerzity.

Táto univerzita sa niesla v duchu prednášok, ktoré zastrešovali mládežníčke organizácie Kresťanská demokratická mládež Slovenska, Nová Generácia a Iuven. Každá z týchto organizácií sa zúčastnila a priložila ruku k dielu. Počas  prednášok vystúpili pozvaní  hostia, ktorí vo svojich vystúpeniach prenikli hlbšie do problematiky a tak ponúkli aj nám poslucháčom detailný a odborný pohľad na problémy, ktorým  sa venujú vo svojom profesionálnom živote.  Každý panel bol na veľmi vysokej profesionálnej úrovni.

Avšak tou najhlbšou myšlienkou je azda tá, že išlo o vytvorenie spolupráce medzi týmito organizáciami, ktoré majú za svoj cieľ zlepšiť situáciu v tejto krajine a chcú sa aktívne zúčastňovať na verejnom politickom dianí, a tak tlačiť na politikov, ktorí nás zahlcujú svojimi vyjadreniami, ale nie svojím konaním v prospech občana, ktorý by mal byť akýmsi piedestálom štátu.

Želám týmto mladým politickým organizáciám, aby sa nebáli poukázať na problémy a nezmyselné opatrenia, ktoré tú reálne fungujú a túto spoločnosť oberajú o množstvo jeho potenciálu. Nech sú tieto organizácie akoby lampou v tme, a nech si stále stoja za svojimi hodnotami o ktorých sú presvedčené, že sú správne a smerodajné pre tento štát, politiku, a v neposlednom rade aj každého jedného člena týchto mládežníckych organizácií.【1500円以上購入で300円OFFクーポン 8/2 9:59まで】 【エプソン】 WristableGPS(リスタブルGPS) SF-810B 脈拍計測機能搭載GPSウォッチ [カラー:ブラック]
日立 加湿空気清浄機 「クリエア」(空気清浄:〜42畳) EP-MVG90-N シャンパン (EPMVG90) ※メーカー欠品時納期が遅れる場合があります。
オーダーフレーム モールディング【H-9084 青/金/側面グレー】Hランク額縁内寸法 縦+横の計 1901?2000mmまで
結婚指輪 プラチナ マリッジリング ペアリング ペア2本セット Pt900
KVK 寒 サーモシャワーeシャワー3way仕様 KF800WTES [A150201]
ガラージ グリッド収納庫GR 本棚 4段3列セット GR-1216 キャンディブル- 417-372 (GR1216)【メーカー直送品・返品キャンセル不可】 [代引不可]
竹垣フェンス 人工 竹垣 袖垣 竹垣 人工竹垣 人工袖垣 樹脂製 人工曲玉袖垣 W900× H1800 外壁や庭?敷地内の目隠しとして和風空間を醸し出す人工竹袖垣 【和風目隠し袖垣】
セイコー SEIKO プロスペックス PROSPEX ソーラー メンズ 腕時計 時計 SBEK003 国内正規【楽ギフ_包装】
【まとめ買い】フルベジ アボカドカッター 【FAK-01 】 【60点】kakusee
【正規取扱店】【レビューを書いて送料無料】ROSY RINGS ロージーリングス ボタニカルキャンドル リミテッドエディション フォレスト

You may also like...